صهیونیزم و جنبش های فمنیستی

ساخت وبلاگ
چکیده : صنعت پورنوگرافی از ابتدای پیدایش در انحصار یهودیان بوده است و آنها در قالب تولیدكنندگان،... با عنوان : صهیونیزم و جنبش های فمنیستی بخوانید :
صنعت پورنوگرافی از ابتدای پیدایش در انحصار یهودیان بوده است و آنها در قالب تولیدكنندگان، بازیگران و توزیع كنندگان این محصولات ضد اخلاقی به فعالیت مشغول بوده اند.

یهودیان در صف مقدم جنبش انقلاب جنسی آمریكا برای وادار نمودن این كشور به اتخاذ یك دیدگاه لیبرال تر در مورد سكس، جنبشهای فمنیستی را كه در تلاش برای ورود زنان به عرصه های فعال تر اجتماعی و سیاسی بودند، تقویت می نمودند. چنان كه در پروتكلها دیدیم، شعارهای آزادی و برابری همان سرگرمی ها و بازی های كودكانة صهیونیزم اند كه به وسیلة آن مردم جهان را به جان یكدیگر انداخته تا بتوانند در پس هرج و مرج به اهداف سلطه جویانة خود دست یابند و زنان كه نیمی از جمعیت را تشكیل می دهند طبیعتاً نمی توانند از كانون توجه صهیونیزم دور باشند.
 امروز جنبشهای رادیكال فمنیستی اعلام می دارند كه: پایان دادن به سنّت ازدواج شرط ضروری برای آزادی زنان است؛ از این رو لازم است زنان را ترغیب كنیم كه شوهران خود را ترك كنند. هر زنی برای آن كه كاملاً فمنیست باشد باید تمایل داشته باشد كه او را همجنس گرا بدانند.

اهداف این جنبش امروز كاملاً در راستای اهداف صهیونیزم قرار دارد و صهیونیستها تمامی ابزارهای خود از تلویزیون، سینما، مطبوعات، سازمانهای بین المللی، سرمایه های صنعتی، تریبون و... را در اختیار جنبشهای فمنیستی نهاده اند.

امروز سازمان ملل، تریبون جدید فمنیسم است .


برچسب‌ها: فمنیسم, صهیونیست, تلوزیون, صنعت, پورنو گرافی

+ نوشته شده در  چهارشنبه یکم آذر ۱۳۹۶ساعت 17:4&nbsp توسط   | 

صهیونیزم,فمنیستی,...
نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : چهارشنبه 1 آذر 1396 ساعت: 19:46